Wydarzenia

Zamówienie

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

 Sopot

 Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
 ul. Zamkowa Góra 3-5

  23.08.2020

 20:00

 Ceny biletów

 85, 105, 135 zł

Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Kasia Kowalska na polskiej scenie działa już ćwierć wieku. W tym czasie zdobyła wiele nagród, stworzyła niezapomniane hity i podbiła serca publiczności.

Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Fani cenią ją za wspaniały głos i poruszające, romantyczne – ale też rockowe – utwory. Twórczość artystki cenią także krytycy, który na przestrzeni ostatnich 25 lat przyznawali jej najcenniejsze nagrody w polskiej branży muzycznej.

Jubileuszowa trasa koncertowa artystki to okazja, by ponownie usłyszeć na żywo takie przeboje jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to, co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre”. Poza dobrze znanymi piosenkami Kasia Kowalska wykonuje też hity ze swojego najnowszego albumu – „Aya”.

Na widzów czeka magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała w trakcie kariery.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

strefa I, wolne miejsca: 43

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 135,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

strefa II, wolne miejsca: 36

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 105,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

strefa III, wolne miejsca: 44

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 85,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł