Wydarzenia

Zamówienie

Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz

 Sopot

 Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
 ul. Zamkowa Góra 3-5

  27.08.2020

 19:00

 Ceny biletów

 75, 95, 115 zł

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

strefa I, wolne miejsca: 48

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 115,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

strefa II, wolne miejsca: 36

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 95,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

strefa III, wolne miejsca: 46

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 75,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł