Wydarzenia

Zamówienie

Grupa MoCarta

 Sopot

 Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
 ul. Zamkowa Góra 3-5

  15.08.2020

 20:30

 Ceny biletów

 75, 95, 120 zł

Niezwykły kwartet smyczkowy – i, jak do tej pory, jedyny taki kabaret na polskiej estradzie. Kabaret, korzystając ze standardów wszelakich gatunków muzycznych – począwszy od utworów klasycznych (ale nie tylko Mozarta, który patronuje Grupie swym nazwiskiem), poprzez przeboje operetkowe, elementy muzyki ludowej (z różnych krajów), covery muzyki pop i rock (z rozmaitych lat), aż do elementów muzyki elektronicznej – tworzy nowe i bardzo zabawne aranżacje.

Artyści łączą i przeplatają ze sobą gatunki i rodzaje muzyki, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju spektakl, który z jednakową przyjemnością można słuchać i oglądać. Czasami śpiewają, od czasu do czasu prezentują układy taneczne, a wszystko to robią z ogromnym wdziękiem. Sposób łączenia ze sobą poszczególnych utworów zaskakuje widzów niestandardowymi skojarzeniami i mistrzowskim wykonaniem.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Strefa I, wolne miejsca: 43

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 120,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

Strefa II, wolne miejsca: 39

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 95,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

Strefa III, wolne miejsca: 46

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 75,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł